Lublin
Fotograf na ślub

Ślub i wesele to wyjątkowe uroczystości, gdzie zdecydowanie emocje i uczucia przejmują dowodzenie, dlatego tak bardzo uwielbiamy fotografować takie wydarzenia i zapisywać każdy ważny moment.

Zapytaj o termin

Lublin Fotografia
ślubna

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, któremu towarzyszą silne emocje. Zdjęcia z tej uroczystości są świetną i cenną pamiątką dla całej rodziny. Zadaniem fotografa jest uwiecznienie najważniejszych chwil, a jednocześnie być niezauważalnym i nikogo nie rozpraszać. Na zdjęciach ślubnych powinna znajdować się para młoda, ale również, rodzice, bliższa i dalsza rodzina. Fotografia ślubna obejmuje bezpośrednio uroczystość, ale również moment przygotowań oraz składania życzeń. Jako profesjonaliści dbamy o to by każde ujęcie było wyjątkowe.

zapytaj o termin

Fotograf na
Wesele

Wesele to również świetna okazja do upamiętnia. Zazwyczaj para młoda jest w wielki stresie i nie wiele pamięta z tej uroczystości, dlatego warto sfotografować rodzinę i przyjaciół. Jako specjaliści podczas wesela staramy się być zawsze niezauważalni, dbamy o to by nasz strój był schludny i pasował do uroczystości. Zdjęcia weselne to świetna okazja do wykazania się umiejętnościami ponieważ wymaga zaangażowania i szybkiej reakcji. Wykonujemy zdjęcia zarówno pozowane jak i w ruchu podczas tańca. Staramy się zawsze uchwycić najlepsze chwile i emocje.

zapytaj o termin

Lublin Sesje
Plenerowe

Tego typu sesje przeszły prawdziwy renesans wraz z rozwojem fotografii, co nas bardzo cieszy, ponieważ dziś pozwalają tworzyć niezwykłe pamiątki z wyjątkowych miejsc. Sesje plenerowe zazwyczaj planuje się kilka dni po weselu, co pozwala nie stresować się czasem i dopasować miejsce, wstrzelić się w pogodę, a nawet porę dnia. Uwielbiamy plener, powstają wtedy wyjątkowe obrazy, które ukazują piękno uczucia dwojga ludzi i stanowią piękną pamiątkę. To zazwyczaj zdjęcia z sesji plenerowych są oprawiane w ramki i wręczane rodzinie. Na zdjęcia można wybrać się niemal wszędzie, mieliśmy już wielokrotnie okazję podróżować po Polsce, a nawet za granicę z naszymi parami młodymi.

zapytaj o termin

Pozostała
Oferta

FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA

Dbamy o to, by dzieci czuły się komfortowo i beztrosko przed obiektywem

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla firmy to krok w przyszłość. Znamy tajniki biznesowych ujęć

KAMERZYSTA
NA ŚLUB

Jedyny taki dzień w życiu wymaga wyjątkowego upamiętnienia w formie filmu

zapytaj o
termin

Klikając przycisk "Zapytaj o termin" akceptujesz politykę prywatności serwisu
Fotografia
ślubna
Fotografia
dziecięca
Fotografia
biznesowa