BIELAK STUDIO

 

Nasza praca jest dla nas pasją i sposobem na życie. Fotografia i filmowanie to wyjątkowa dziedzina sztuki, która pozwala nam na ciągłe rozwijanie  swojej  wiedzy, doświadczenia i zmysłów.

Kreatywne studio
filmowanie i fotografia to nasza pasja

 

Jesteśmy zgraną załogą z doświadczeniem i sukcesami w branży. Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, i realizujemy z całą swoją wiedzą i starannością, w związku z tym, wszystkie nasze filmy i zdjęcia są niepowtarzalne.

Filmowanie i fotografia wymagają dużej wiedzy i kreatywności, którą my posiadamy i wykorzystujemy przy każdej realizacji. W celu stworzenia dobrego materiału zawsze współpracujemy ze zleceniodawcą i staramy się poznać jego potrzeby, szczególnie przy aranżacji filmów i zdjęć ślubnych, wymagają one wyjątkowej uwagi.

Jakie zdjęcia robimy?

Zdjęcia, które robimy są przede wszystkim indywidualne. Zajmujemy się fotografią ślubną i weselną, fotografią okolicznościową, fotografią biznesową i portretami.

Jak filmujemy?

Filmowanie to duże wyzwanie, należy być reżyserem i kamerzystą w jednej osobie. Tworzone przez nas filmy są zawsze nadzwyczajne. Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel, filmowaniem dronem.

Opinie o naszej pracy
Twoja rekomendacja to dla nas nowe zlecenie, dziękujemy!

 
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this