bielak studio fotograf Lublin

Fotografia i Film
Bielak Studio

Nasza praca jest dla nas pasją i sposobem na życie. Fotografia i filmowanie to wyjątkowa dziedzina sztuki, która pozwala nam na ciągłe rozwijanie swojej wiedzy, doświadczenia i zmysłów.

filmowanie i fotografia to nasza pasja
Kreatywne studio

Jesteśmy zgraną załogą z doświadczeniem i sukcesami w branży. Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, i realizujemy z wykorzystaniem całej swojej wiedzy i starannością, w związku z tym, wszystkie nasze filmy i zdjęcia są niepowtarzalne. Każdy film ślubny Warszawa i zdjęcie, które wychodzą z naszego studia są dla nas sukcesem. Cieszymy się, że tak wiele osób obdarza nas swoim zaufaniem i angażuje w wyjątkowe wydarzenia swojego życia.

Filmowanie i fotografia wymagają dużej wiedzy i kreatywności, którą my posiadamy i wykorzystujemy przy każdej realizacji. W celu stworzenia dobrego materiału zawsze współpracujemy ze zleceniodawcą i staramy się poznać jego potrzeby, szczególnie przy aranżacji filmów i zdjęć ślubnych, wymagają one wyjątkowej uwagi.

Nasza oferta

Film
ślubny

Montaż
filmów

Filmowanie
Dronem

Fotografia
ślubna

Sesje
dziecięce

Fotografia
Biznesowa

bielak studio
poznaj opinie

Twoja rekomendacja to dla nas nowe zlecenie, dziękujemy!

film ślubny
„Będzie pięknie”

Znajdziesz nas na

Kamerzysta na ślub lublin
Jak filmujemy?

Filmowanie to duże wyzwanie, należy być reżyserem i kamerzystą w jednej osobie. Staramy się, by tworzone przez nas filmy wyróżniały w znaczący sposób. Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel, filmowaniem dronem. W naszej ofercie znajdziesz film ślubny Warszawa, Lublin, Zamość, dojeżdżamy do wielu miast na terenie całej Polski.

Fotograf Lublin
Nasze zdjęcia

Zapraszamy do naszego świata i obejrzenia zdjęć z wyjątkowych wydarzeń, które mieliśmy przyjemność uwieczniać. Każda realizacja jest dla nas niezwykła, w pełni angażujemy w uroczystości i plany zdjęciowe, by poczuć klimat i uwiecznić każdy ważny moment i szczegół.

Fotografia
ślubna
Fotografia
dziecięca
Fotografia
biznesowa