Lublin i warszawa
Film ślubny

Ten wyjątkowy dzień wymaga profesjonalnego uwiecznienia. Zrealizowane nagranie służy i cieszy przez lata, dlatego filmowanie Lublin to usługa, którą realizujemy z pełną przyjemnością i zaangażowaniem.
zamów usługę filmowania

filmowanie
ślubu

Film ślubny wymaga czujnego spojrzenia, talentu i kreatywności. Tego ważnego dnia nie da się powtórzyć i wszystko musi wyjść idealnie za pierwszym razem. Szczególnie ważna jest umiejętność współpracy z młodą parą, która pozwoli, sprostać ich wymaganiom i stworzyć mistrzowskie ujęcia. Każdy film weselny, który wychodzi spod rąk Bielak Studio jest wyjątkowy i bezkonkurencyjny. Profesjonalizm i indywidualne podejście pozwalają stworzyć fenomen, który z przyjemnością jest oglądany przez lata z rodziną i przyjaciółmi.

reżyser i
kamerzysta

Filmowanie jest dużym wyzwaniem, aby całość wyszła olśniewająco kamerzysta musi konkretny plan. Jednak jak z niego korzystać, gdy wszystko dzieje się bardzo szybko i nieprzewidzianie? To zadanie jest niezwykle wymagające, niezbędne jest czujne oko kamerzysty i zmysł kreatywnego reżysera. Jest to niezwykle skomplikowane, ale Bielak Studio to profesjonaliści, którzy potrafią poradzić sobie w trudnych warunkach i w każdej sytuacji. Kreatywność, doświadczenie i wiedza zespołu pozwala im pracować po mistrzowsku.

filmowanie
dronem

Kamerzysta Lublin na ślub i wesele musi być doświadczony i pomysłowy, aby każdy film ślubny był oszałamiający, uroczy, i ciekawy. Bielak Studio do każdego wyzwania podchodzi profesjonalnie, z całą zdobytą wiedzą i doświadczeniem, dlatego oprócz pracy tradycyjnego kamerzysty ślubnego proponuje również filmowanie dronem na ślubie.  Dron na weselu pozwala ekranizować uroczystość z różnych odległości, niemożliwych do osiągnięcia tradycyjnym sprzętem.

Zobacz nasze
realizacje

film ślubny
„Bielak Studio”

Znajdziesz nas na

film ślubny
„Teledysk Bielak Studio”

Znajdziesz nas na

film ślubny
„Teledysk Bielak Studio”

Znajdziesz nas na

film z wesela
„Teledysk Ślubny”

Znajdziesz nas na

Fotografia
ślubna
Fotografia
dziecięca
Fotografia
biznesowa