Lublin i warszawa
Film ślubny

Ten wyjątkowy dzień wymaga profesjonalnego uwiecznienia. Zrealizowane nagranie służy i cieszy przez lata, dlatego filmowanie Lublin to usługa, którą realizujemy z pełną przyjemnością i zaangażowaniem.
zamów usługę filmowania

filmowanie
ślubu

Film ślubny wymaga czujnego spojrzenia, talentu i kreatywności. Tego ważnego dnia nie da się powtórzyć i wszystko musi wyjść idealnie za pierwszym razem. Szczególnie ważna jest umiejętność współpracy z młodą parą, która pozwoli, sprostać ich wymaganiom i stworzyć mistrzowskie ujęcia. Każdy film weselny, który wychodzi spod rąk Bielak Studio jest wyjątkowy i bezkonkurencyjny. Profesjonalizm i indywidualne podejście pozwalają stworzyć fenomen, który z przyjemnością jest oglądany przez lata z rodziną i przyjaciółmi.

reżyser i
kamerzysta

Filmowanie jest dużym wyzwaniem, aby całość wyszła olśniewająco kamerzysta musi konkretny plan. Jednak jak z niego korzystać, gdy wszystko dzieje się bardzo szybko i nieprzewidzianie? To zadanie jest niezwykle wymagające, niezbędne jest czujne oko kamerzysty i zmysł kreatywnego reżysera. Jest to niezwykle skomplikowane, ale Bielak Studio to profesjonaliści, którzy potrafią poradzić sobie w trudnych warunkach i w każdej sytuacji. Kreatywność, doświadczenie i wiedza zespołu pozwala im pracować po mistrzowsku.

filmowanie
dronem

Kamerzysta Lublin na ślub i wesele musi być doświadczony i pomysłowy, aby każdy film ślubny był oszałamiający, uroczy, i ciekawy. Bielak Studio do każdego wyzwania podchodzi profesjonalnie, z całą zdobytą wiedzą i doświadczeniem, dlatego oprócz pracy tradycyjnego kamerzysty ślubnego proponuje również filmowanie dronem na ślubie.  Dron na weselu pozwala ekranizować uroczystość z różnych odległości, niemożliwych do osiągnięcia tradycyjnym sprzętem.

Zobacz nasze
realizacje

film ślubny
„Będzie pięknie”

Znajdziesz nas na

film ślubny
„New York Style Wedding”

Znajdziesz nas na

film z wesela
„Sesja Folk Czereśnowy Sad”

Znajdziesz nas na

Fotografia
ślubna
Fotografia
dziecięca
Fotografia
biznesowa